Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası'ndan Çeşitli Ödeme Planları ile Konut Kredisi Kampanyası!

Türkiye İş Bankası’ndan Çeşitli Ödeme Planları ile Konut Kredisi Kampanyası!

-

Türkiye İş Bankası, çeşitli geri ödeme planları ile ev sahibi olmak isteyenlere özel avantajlı faiz oranları ile konut kredisi sunuyor.

Temine edilecek kredinin faizinin bir bölümünün katkı payı olarak ödenmesi ile birlikte indirimli konut kredisi sunan Türkiye İş Bankası, her taksit ödemesinde eşit anapara ödemesi yapılarak eşit anapara ödemeli kredi, düşük taksit tutarları ile ya da tam tersi şekilde yüksek taksit tutarları ile başlayan kredi ile birlikte balon ödemeli konut kredisi imkanları sağlamaktadır.

Türkiye İş Bankası konut kredisi faiz oranları  yüzde 1,16’dan başlamaktadır. Faiz oranları kişilerin ödemeleri sırasında sigorta yaptırmalarına göre değişmektedir. Sigorta yaptırarak konut kredi alan kişiler için yüzde 1,16 oranında, sigorta yaptırmayanlar için ise yüzde 1,19 oranında faiz uygulanmaktadır. Azami vade süresi 120 ay olup, ortalama 850 TL ekspertiz ücreti, 350 TL tahsis ücreti, 180 TL DASK ücreti, 269 TL de konut sigortası ücreti tahsil edilmektedir.

Türkiye İş’ten 120 Ay Vadeli 75.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı

Türkiye İş’ten alınan 120 ay vadeli ödeme planı ile 75 bin TL konut kredisi için kişiler sigorta yaptırmak isterlerse aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı bin 160,89 Türk Lirası, toplam kredi geri ödeme miktarı 139 bin 306,80  Türk Lirası, alınacak olan ücretlerin toplamı ise tahmini 2 bin 234,6 TL olmaktadır. Aynı kredi sigorta yapılmadan temin edildiğinde aylık taksit ödemesi bin 177,16  Türk Lirası, toplam ödeme 141 bin 259,20 Türk Lirası, tahmini alınacak masrafları ise 2 bin 234,63 Türk Lirası olmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler