Rekora Doymayan Altın Bugün Ne Kadar? Güncel Altın Fiyatları (23.05.2018)

Google Haberlere Abone Ol:

Tüm zamanların en yüksek seviyelerini gören gram altın, çeyrek altın ve cumhuriyet altını yeni güne yeni bir rekorla başladı. Reşat altın değer artışındaki liderliğini bugünde sürdürdü. Reşat altın güne yüzde 4,51’lik primle başladı. Güncel altın fiyatları ise günün en çok merak edilen konusu oldu.

Güncel Altın Fiyatları Tansiyon Yükseltti

Altın fiyatları uçuşa geçti. Gram altın rekoru dün 193 liranın üzerinde çıkarak kırarken, çeyrek altın satış fiyatı 315 lirayı aştı. Altın piyasasındaki hareketlilik dün gün boyu devam etti. Altın fiyatlarının hızına yetişemeyen vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Altın yatırımcısı artan fiyatlarla birlikte yeni bir rekorun gelmesini beklemeye başladı. Ve beklenen oldu! Gram altın fiyatı bugün serbest piyasada 197 lira bandına girdi.

Peki, bugün gram altın kaç lira oldu? Çeyrek altın satışta kaç liraya yükseldi? Çeyrek altın fiyatı arttı mı? Altın yatırımcısı piyasayı takip altında tutarken, 23 Mayıs Çarşamba gününün altın fiyatları serbest piyasada belli oldu. İşte en güncel altın fiyatları…

Gram Altın Bugün Ne Kadar?

Gram altın haftanın üçüncü işlem gününde, günün ilk satışlarına 197,98 liradan başladı. Altının gram fiyatı alışta ise 197,92 lira oldu.

Çeyrek Altın 23 Mayıs Çarşamba?

Çeyrek altın önce 300 lira sonra 310 lira bandına çıktı. Bugün güne yüzde 1,51’lik prim yaparak başladı. Artış sonrasında çeyrek altın alış fiyatı 308,27 lira, satış fiyatı ise 315 lira 23 kuruşa yükseldi.

Yarım Altın Kaç Lira Oldu?

Yarım altın, fiyatlardaki genel artıştan nasibini alarak alış fiyatını 614,61 liraya çıkardı. Yarım altın satış fiyatı ise saat 08.20 itibariyle 630,47 liradan alıcı buldu.

Reşat Altın Fiyatı Rekor Kırdı!

Reşat altın yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sert bir yükselişe ev sahipliği yapan Reşat altın bugün satışta bin 318 lira 95 kuruşa oldu. Alış işlemlerine ise bin 306 liradan devam ediyor.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar Oldu?

Cumhuriyet altını yatırımcısı yeni günün ilk alış fiyatlarına kilitlendi. Cumhuriyet altını merak edilen altın fiyatları arasında ilk sıralarda oldu. Güncel altın fiyatları incelendiğinde cumhuriyet altını alışta bin 274 lira seviyesinde gözlemlendi. Satışlarsa şu anlarda bin 286 liradan yapılıyor.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...