Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Bankacılık Ürünlerinin Satışı İçin Eleman Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası Bankacılık Ürünlerinin Satışı İçin Eleman Alımı Yapacak!

Son Güncelleme:

Yapı Kredi Bankası, yayımlamış olduğu bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri alarak banka bünyesine katılacak olan personeller, daha sonrasında Perakende Direkt Satış Yetkilisi olarak çalışmaya başlayacak.

Yapı Kredi Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre, banka bünyesinde görevlendireceği yeni personel alımları yapacak olan banka, bu alımları Ankara’da gerçekleştirecek. Üstelik işe alınan personeller Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayarak Perakende Direkt Satış Yetkilisi olarak görevlendirilecek.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre banka, işe alacak olduğu personellerde bazı şartlar arayacak. Öncelikle adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmasına, seyahat engelinin bulunmamasına ve satış aktivitelerini ofis dışında gerçekleştirebilecek olmasına bakılacak. Bunun ile beraber banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 28 yaşını aşmamış olan, dış görünüşüne önem veren, dinamik, aktif, hızlı, satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen ve erkek adaylardan askerlik görevini yerine getiren ya da en az 2 sene tecil ettiren adaylar tercih edilecek.

Yapı Kredi Bankası bünyesinde Perakende Direkt Satış Yetkilisi olarak işe alınan personeller, bir takım görev ve sorumluluklar üstelenecek. Söz konusu bu personeller, Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin sahada satışını gerçekleştirecek.

Bankanın iş ilanları arasında yer alan bu ilanının kendisi için uygun olduğunu düşünen adaylar, 17 Ağustos 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-ankara-1687145

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,268BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,619TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler