Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivasa Saha Satış Yönetmenleri Alımı Yapıyor!

Avivasa Saha Satış Yönetmenleri Alımı Yapıyor!

Avivasa Emeklilik ve Hayat tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusuyla yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

-

Avivasa Emeklilik ve Hayat tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusuyla yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

Avivasa Emeklilik ve Hayat Yeni Personellerde Hangi Şartları Arıyor?

Avivasa Emeklilik ve Hayat sigorta personel alımları yapacağı pozisyonun Banka Sigortacılığı Geliştirme Yönetmeni olduğunu ve sahada görev yapılacağını bildiriyor. Yapılan duyuruda sigorta iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan özellikler de belirtiliyor. Buna göre iş ilanları ile ilgilenen ve bu işe alımlar için başvuru yapacakların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması, en az 7 yıllık banka satış deneyimine sahip olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, ilişki geliştirme ve müşteri yönetiminde deneyimli olması, planlama ve zaman yönetiminde uzman olması, organizasyon becerisinin bulunması gerekiyor. Avivasa yaptığı personel alımı duyurusunda adayların seyahat etmelerine engel bir durumlarının olmaması gerektiğini, aktif olarak araç kullanmalarının istendiğini de belirtiyor. Başvuru sahibi erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerektiği de belirtiliyor.

Avivasa Sigorta Personel Alımı Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Avivasa bünyesinde kariyer yapmak ve iş yaşamına sigortacılık alanında devam etmek üzere işe alınan yeni personeller Akbank şubelerinin performanslarının ölçülmesi, bu şubelerin satışlarının artmasına yönelik çalışmalar yapılması, satış sonrası hizmetlerin iyileştirilmesi için çalışılması, Akbank bölge ve şubelerinde düzenlenen kampanyaların ve saha çalışmalarının Avivasa saha satış ekiplerine iletilmesi gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Avivasa saha satış yönetmeni iş başvuruları 12 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-banka-sigortaciligi-gelistirme-yonetmeni-saha-2243458

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler