Avivasa Saha Satış Yönetmenleri Alımı Yapıyor!

Avivasa Emeklilik ve Hayat tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusuyla yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Avivasa Emeklilik ve Hayat tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusuyla yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

Avivasa Emeklilik ve Hayat Yeni Personellerde Hangi Şartları Arıyor?

Avivasa Emeklilik ve Hayat sigorta personel alımları yapacağı pozisyonun Banka Sigortacılığı Geliştirme Yönetmeni olduğunu ve sahada görev yapılacağını bildiriyor. Yapılan duyuruda sigorta iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan özellikler de belirtiliyor. Buna göre iş ilanları ile ilgilenen ve bu işe alımlar için başvuru yapacakların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması, en az 7 yıllık banka satış deneyimine sahip olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, ilişki geliştirme ve müşteri yönetiminde deneyimli olması, planlama ve zaman yönetiminde uzman olması, organizasyon becerisinin bulunması gerekiyor. Avivasa yaptığı personel alımı duyurusunda adayların seyahat etmelerine engel bir durumlarının olmaması gerektiğini, aktif olarak araç kullanmalarının istendiğini de belirtiyor. Başvuru sahibi erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerektiği de belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Avivasa Sigorta Personel Alımı Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Avivasa bünyesinde kariyer yapmak ve iş yaşamına sigortacılık alanında devam etmek üzere işe alınan yeni personeller Akbank şubelerinin performanslarının ölçülmesi, bu şubelerin satışlarının artmasına yönelik çalışmalar yapılması, satış sonrası hizmetlerin iyileştirilmesi için çalışılması, Akbank bölge ve şubelerinde düzenlenen kampanyaların ve saha çalışmalarının Avivasa saha satış ekiplerine iletilmesi gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Avivasa saha satış yönetmeni iş başvuruları 12 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-banka-sigortaciligi-gelistirme-yonetmeni-saha-2243458

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.