Ana SayfaSigorta İş İlanlariCigna Finans Engelli Personel Alımları!

Cigna Finans Engelli Personel Alımları!

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda engelli personel alımı yapacağını bildirdi.

-

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda engelli personel alımı yapacağını bildirdi.

Cigna Finans Engelli Personeller Arıyor

Cigna Finans sigorta iş ilanları arasında engelli personeller arandığı ile ilgili ilan da yer aldı. Şirketin yaptığı duyuruda sigorta iş başvurusu yapacak olan kişilerin çeşitli pozisyonlarda istihdam edileceği belirtildi. Cigna Finans engelli personellerde aradığı şartları, son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da bildirdi. Buna göre başvuru sahiplerinin sigortacılık alanında kariyer yapmak istemesi gerekiyor. Adayların ayrıca Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanması da Cigna Finans Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından istenenler arasında bulunuyor. Başvuru yapacak olan engelli kişilerin İŞKUR yani Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlarının olması da gerekirken, ayrıca engel derecelerinin en az yüzde 40 oranında olması ve bunu tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alacakları raporla belgeleyebiliyor olmaları da şartlar arasında göze çarpıyor.

Cigna Finans Engelli Personel İş Başvuruları

Cigna Finans iş ilanları ile başvurularını kabul ettiği engelli kişilerin iletişim yönünün gelişmiş, prezantabl olmasını istediğini de belirtiyor. Adayların İstanbul – Anadolu yakasında ikamet ediyor olmaları aynı duyuruda Cigna Finans Emeklilik ve Hayat’ın belirttiği detaylar arasında yer alıyor. Yeni personeller 4852 sayılı iş kanununun 30. maddesine uygun olarak istihdam edilecekler. Cigna Finans iş başvuruları 20 Haziran 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/cigna-finans-emeklilik-ve-hayat-a-s-engelli-genel-basvuru-2246944

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler