Ana SayfaKredilerVakıfbank Avantajlı Konut Kredisi Kampanyası

Vakıfbank Avantajlı Konut Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Satın alacağınız eve karar verdiniz ancak bütçenizi denkleştiremiyorsunuz. Bankalardan bunun için kredi kullanmak istiyorsunuz. En uygun kredinin peşine düşüp uzun vadede kredisini geri ödemek isteyenler Vakıfbank Avantajlı Konut Kredisi Kampanyası ile bunu sağlayabilir.

120 aya varan vadeler eşliğinde %0,80’den başlayan konut kredisi faiz oranlarıyla sizler de konutunuzun anahtarlarını elinizde tutabilirsiniz.

Vakıfbank’ın Sarıpanjur Halden Anlayan Konut Kredisi adı altında sunduğu bu hizmet sizlere artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli veya esnek ödemeli seçenekleriyle alternatifler sunmaktadır. Sizler de konut kredi başvurusu için hemen Çağrı Merkezinden destek alabilirsiniz.

Kredi başvurusu için Vakıfbank şubelerini de ziyaret edebilirsiniz. Banka, farklı faiz oranlarıyla konut kredileri ürünleri için ödeme seçenekleri örnekleri oluşturmuştur.  12 aylık vadelere kadar sizlere belirtilen faiz oranları %0,80, 13-36 ay için %0,88, 37-60 için %0,90, 61-120 ay için %0,95’lik konut kredisi faiz oranları sizlere sunulmaktadır.

Sizler de konut kredilerinden uygun bulduğunuz seçenekle kendinize özel bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Banka 120 aylık vade süresi, %0,95’lik faiz oranları ve 100 bin TL’lik örnek kredi tutarı için oluşturduğu ödeme planında diğer ücretler toplamı 970,98 TL belirtmiştir.

Konut kredisi için sizden ayrıca kredi tutarının %0,5’i olan kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredinin aylık toplam maliyet oranı %0,9768, yıllık toplam maliyet oranı %12,3727’dir.

Kredi kasamında sizlerden ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, DASK primi gibi masraflar alınabilir. Bu masrafların bir kısmı diğer ücretler toplamının içerisindedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.