Akbank Bayram Kredisi Kampanyası

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Bayramda da ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamak isteyenler için bayram kredisi geliyor. Bayrama özel olarak düzenlenen kredinin avantajları bitmiyor.

Akbank Bayram Kredisi Kampanyası, kredinizi şimdi sizlere veriyor ödemesini 2017 yılına bırakıyor. Ertelemeli ödemesi bulunan kredi, uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle sizleri karşılıyor. Faiz fırsatlardan yararlanıp ödemelerinizi sonraya bırakabilirsiniz.

Başvurularınızı hızlı bir şekilde hemen gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Akbank Bayram Kredisi için son tarihse 30 Eylül 2016 olarak belirtilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi için başvuru yapmak isteyenler Akbank web sitesi, Akbank telefon şubesi, Akbank Direkt veya Akbank Mobil’den Direkt Kredi kullanabilir. Dilerseniz gerekli belgeleri temin ederrek şubelerden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyası sizleri %1,19 faiz oranı ile karşılamaktadır. Şubelerden kullanımlarda 25 bin TL ve üzeri kullanımlarda geçerlidir.

İhtiyaç kredisi kapsamında ilk ödemenizi 2 Ocak 2017’ye kadar erteleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

36 aylık vade süresine erteleme süresi de dahil tutulmaktadır. Ödemesiz dönemin sonunda bayram kredisine ilk ödeme olarak erteleme faizi eklenmektedir. %1,19’luk faiz oranları şubelerde 25 bin TL üzeri kullanımlarda geçerliyken diğer başvuru kanalları için farklı kredi faiz oranlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca bayram kredisi kampanyası sayfasından kredi hesaplamanızı da gerçekleştirebilirsiniz. Kendiniz için bir ödeme planı oluşturduktan sonra bütçe ayarlamalarınızı yapıp kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi hakkında detaylı bilgi almak için Akbank iletişim kanalları kullanılabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...