Akbank Bayram Kredisi Kampanyası

Akbank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Bayramda da ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamak isteyenler için bayram kredisi geliyor. Bayrama özel olarak düzenlenen kredinin avantajları bitmiyor.

Akbank Bayram Kredisi Kampanyası, kredinizi şimdi sizlere veriyor ödemesini 2017 yılına bırakıyor. Ertelemeli ödemesi bulunan kredi, uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle sizleri karşılıyor. Faiz fırsatlardan yararlanıp ödemelerinizi sonraya bırakabilirsiniz.

Başvurularınızı hızlı bir şekilde hemen gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Akbank Bayram Kredisi için son tarihse 30 Eylül 2016 olarak belirtilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi için başvuru yapmak isteyenler Akbank web sitesi, Akbank telefon şubesi, Akbank Direkt veya Akbank Mobil’den Direkt Kredi kullanabilir. Dilerseniz gerekli belgeleri temin ederrek şubelerden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyası sizleri %1,19 faiz oranı ile karşılamaktadır. Şubelerden kullanımlarda 25 bin TL ve üzeri kullanımlarda geçerlidir.

İhtiyaç kredisi kapsamında ilk ödemenizi 2 Ocak 2017’ye kadar erteleyebilirsiniz.

36 aylık vade süresine erteleme süresi de dahil tutulmaktadır. Ödemesiz dönemin sonunda bayram kredisine ilk ödeme olarak erteleme faizi eklenmektedir. %1,19’luk faiz oranları şubelerde 25 bin TL üzeri kullanımlarda geçerliyken diğer başvuru kanalları için farklı kredi faiz oranlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca bayram kredisi kampanyası sayfasından kredi hesaplamanızı da gerçekleştirebilirsiniz. Kendiniz için bir ödeme planı oluşturduktan sonra bütçe ayarlamalarınızı yapıp kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi hakkında detaylı bilgi almak için Akbank iletişim kanalları kullanılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.