Ana SayfaKredilerŞeker Finans Kiraya Son Konut Kredisi

Şeker Finans Kiraya Son Konut Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Şekerbank Konut Kredisi Kampanyası

  Ev sahibi olmak için gereken finansmana sahip değilseniz konut kredisi kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Ülkemizde bireysel bankacılık alanında faaliyet gösteren tüm bankalar konut kredisi veriyor. Konut kredisi veren bankalardan biri olan Şekerbank Kiraya Son Konut Kredisi kampanyası ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Bu kampanyadan faydalanarak kredi almak isteyen kişilerin gerekli belgelerle birlikte Şekerbank şubelerine başvuruda bulunmaları gerekiyor. 

  Şekerbank şubelerinden birine konut kredisi başvurusunda bulunacaksanız kimliğiniz, gelir belgeniz ve almak istediğiniz evin tapusu ile ilgili bankaya gitmeniz gerekiyor. Böylece başvurunuzu birkaç dakika içinde gerçekleştirebileceksiniz.
  Şekerbank konut kredisi kampanyası için belirlenen güncel kredi faiz oranı yüzde 1,19’dur. Bu kredi faiz oranı sabit olsa da Şekerbank gerekli gördüğü takdirde bu faiz oranını değiştirebilir. Eğer detaylı bir hesaplama tablosu görmek istiyorsanız Şekerbank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Şekerbank konut kredisi kampanyası için ekspertiz ücreti ödemeniz, hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Kredi için belirlenen ekspertiz ücreti için en az 560 lira ödeme yapmanız gerekir. Buna ek olarak 150 liralık ipotek tesis bedelini de bankaya ödemeniz gerekecektir. 

  Yıllık maliyet oranı yüzde 17,02 olarak belirlenen konut kredisi kampanyasında vade seçenekleri 1 ay ile 120 ay arasında değişiyor. Krediye başvururken talep ettiğiniz vade seçeneğini belirtmeniz gerekiyor. Daha sonra vade seçenekleri konusunda değiştirme işlemi yapamayabilirsiniz.

  100 bin lira değerinde konut kredisi alan kişiler ayda 1569 lira ödeme yaparak Şekerbank konut kredisi borçlarını ödeyebilirler. 120 ay vadeyle ödenecek olan bu krediyi erken öderseniz banka tarafından bir cezaya çarptırılırsınız. Bunun için yüzde 1 ile 2 arasında değişen erken ödeme bedelini de Şekerbank sizlerden tahsil edecektir. 100 bin lira konut kredisi aldığınızda toplamda 189 bin 554 lira ödeme yaparak borcunuzu kapatabilirsiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.