Şekerbank ihtiyaç kredi çeşitleriyle birçok bankanın önüne geçiyor. Birçok farklı alan da ihtiyaç kredisi imkanı tanıyan Şekerbank artık çocuklar içinde bir kredi sunuyor. Çocuk eğiti kredisi adı ile verilen kredi ile çocuğunuzun eğitimi için gerekli maddi yardımı Şekerbank’tan alabilirsiniz. Şekerbank çocuklarınızın eğitim masraflarını en aza indirgiyor, çocuğunuz iyi şartlarda eğitim alırken geri ödemesi düşük faiz oranları ile birlikte rahatça ödenebiliyor.

Şekerbank çocuk eğitim kredisi özelliklerinden birisi 48 aya varan vadeler. Çocuğunuz için alacağınız krediyi 48 ayda geri ödeyebilirsiniz. 48 aya varan vadeye çeşitli faiz oranları uygulanmaktadır. Şekerbank diğer ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi çocuk eğitim kredisinde de en uygun ve avantajlı faiz oranlarını uygulamaktadır. 

Şekerbank çocuk eğitim kredisi faiz oranları aylık yüzde 1,48 oranlarından başlıyor. Aylık uygulanan faiz oranları vade sayısına göre hiçbir değişiklik göstermiyor. Aylık taksit ödemelerine uygulanan faiz oranları yalnızca kredi tutarına göre etki alıyor ve değişiyor. 10.000 TL kredi çeken biri tüm vade seçeneklerinde ayda yalnızca 1,48 faiz ödüyor. 30.000 TL banka kredisi çeken biri ise ayda yalnızca yüzde 1,50 oranında faiz ödüyor. 

Şekerbank çocuk eğitim kredisi alan kişiler aylık ödemelerinde kredi taksit tutarı, faiz oranı ve toplam ücret ödemesi yapmaktadır. Toplam ücret maliyeti için kredi ek masrafları yer almaktadır. 10 bin Türk lirası değerinde kredi çekim talebinde bulunan birisi aylık 52.50 Türk lirası değerinde ek maliyet ücreti ödemektedir. 30 bin Türk lirası değerinde kredi çeken birinin aylık ödeyeceği toplam ücret tutarı ise 157,50 Türk lirası. 

Şekerbank çocuk eğitim kredisi için başvurular yalnızca Şekerbank şubelerinden yapılmaktadır. İnternet şubesi ya da telefon bankacılığı ile yalnızca çocuk eğitim kredisi hakkında bilgi almak mümkün olmaktadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.