Ülkemizde kış mevsimine girilirken doğal olarak hane halklarının masrafları tavan yapmış durumda. Masrafları artan halkın nakit ihtiyacını göz önünde bulunduran Halk Bankası “Kredi 2017” adıyla yeni bir tüketici kredisi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Üstelik kredi kampanyası dahilinde masrafsız finansman kullanma imkanı da mevcut.

Halkbank tarafından özel olarak düzenlenen kredi kampanyası uyarınca müşteriler ister masrafsız kredi kullanabilecekler, isterlerse uygun faiz oranlı kredi. Üstelik alınan kredinin ilk taksitini 2017’ye kadar öteleme olanağı da mevcut.

Azami Miktar 50.000 Türk Lirası, Azami Vade 48 Ay!

Kredi 2017 kampanyası dahilinde Halk Bankası tarafından belirlenen maksimum kredi miktarı 50.000 Türk Lirasıdır. Banka bu krediden faydalanmak isteyen müşterilerine maksimum 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Kredisini şimdi kullanan müşterinin ilk taksitini 2017’ye kadar ertelemesi de Halk Bank tarafından müşterilerine sunulan bir fırsat niteliğindedir.

Kredi 2017’de Halk Bank tarafından müşterilere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Bu seçeneklerin ilkinde müşteri masrafsız kredi kullanabilmektedir. Masrafsız kredide banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,23 faiz oranı sunulmaktadır. Bu seçenekte 50.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri 48 ay boyunca bankaya her ay 1.440 lira geri ödeme yapacaktır.

İkinci seçenekte ise müşteriden kullandığı kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. 50.000 Türk Lirası kredi kullanımında bu meblağ 250 Türk Lirasıdır. Dosya masraflı seçenekte müşterilere aylık yüzde 1,17 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu seçenekten faydalanarak 50.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri 48 ay boyunca bankaya her ay 1.447 lira geri ödeme yapmak durumundadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.