Ana SayfaKredilerQNB Finansbank’tan Kasım Ayına Özel Mini Kredi Fırsatı!

QNB Finansbank’tan Kasım Ayına Özel Mini Kredi Fırsatı!
Q

-

QNB Finansbank müşteriler mini kredi hizmeti sunuyor. Sonbahar ihtiyaç kredi kampanyası adı verilen bu tüketici kredisi hizmeti ile banka müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi veriyor.

Banka üst limiti düşük, faiz oranı az olan mini sonbahar kredisi ile müşterinin küçük ihtiyaçları için zorlanmadan geri ödeyebilecekleri bir tüketici kredisi hizmeti sunuyor. Mini sonbahar kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanılabilecek azami üst limit 3 bin Türk Lirası.

Avantajlı Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,11!

3 bin liraya kadar çekilecek olan kredilerde faiz oranı aylık yüzde 1,11’dir. Kredi geri ödemeleri ise 12 aya varan vadelerle mümkündür. Kredi geri ödemelerinde banka 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır. Sonbahar ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler 30 Kasım 2016 tarihine kadar başvurabilirler. Kredi başvurusunda bulunmak için bankaya uğranılabileceği gibi, müşteri TC Kimlik No’sunu 5030’a kısa mesaj olarak yollayabilir. Kasımda son bulacak olan sonbahar kredi kampanyası 3 ay ertelemeli olarak kullanıldığında vade süresi toplamda 12 ayı geçememektedir. Ertelenen 3 ay kredi geri ödemelerinde taksitlere yansımaktadır.

Sonbahar kredisi kampanyası dahilinde 3 bin Türk Lirası kredi kullanmış bir müşteri, 3 ay ertelemeli olarak geri ödeme yapmak istediğinde 279 Türk Lirası kredi taksiti öderken; erteleme seçeneğini kullanmadan, ödemelerini 12 aya yayan müşteriler ise aylık kredi geri ödeme taksiti olarak 272 Türk Lirası ödemektedirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol