Türkiye Finans Katılım Bankası Güncel Finansman Kâr Oranları (24.11.2016)

0

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından müşterilere sunulan finansman çeşitlerinde, seçilen vadeye göre genellikle kâr oranları farklılık arz ediyor. Bazı finansman olanaklarında ise vade fark etmeksizin müşteriye aynı kâr oranı uygulanıyor.

Konutta 24 Aya Kadar Kâr Oranı Aylık Yüzde 0,89!

Konut finansmanında kısa vade de banka çok avantajlı kâr oranları sunuyor. 0– 24 ay arası vadeler için bankanın belirlediği oran aylık yüzde 0,89’dur. 25– 48 ay arası vade için yüzde 0,93 iken 49– 60 ay arası vadede yüzde 0,95 ve 61– 95 ay vade dilimi için uygulanan kâr oranı yüzde 0,97 seviyesinde tatbik edilmektedir. 96- 120 ay arası vadelerde kredi oranı aylık yüzde 1,02’dir.

İhtiyaç Finansmanlarında Kâr Oranı Aylık Yüzde 1,39!

İhtiyaç finansmanı kapsamında bir çok harcama kalemi için gereken nakdi, Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan edinerek 48 ay vade ile geri ödemek isteyen müşteriler aylık yüzde 1,39 kâr oranı ile nakde ulaşabileceklerdir. İhtiyaç finansmanında azami vade 48 ay olup, 48 aya kadar seçilen vade dilimlerinin tamamında aylık yüzde 1,39 faiz oranı sabittir.

Taşıt Finansmanları

Türkiye Finans Katılım Bankası taşıt finansmanı kapsamında birçok seçenekte müşterilerine nakit desteği sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el otomobil için 48 aya kadar vade olanağı sunan banka; 24 aya kadar olan finansman taleplerinde aylık yüzde 1,15 kâr oranı uygularken, 25- 48 ay arası vadeler için ise aylık yüzde 1,18 kâr oranı uygulamaktadır.

Taşıt finansmanı kapsamında motosiklet tutkunu müşterilerini de düşünen banka; hem ikinci el motosiklet alımları için hem de sıfır kilometre motosiklet alımları için finansman desteği sunmaktadır. 24 ay vadeli olarak likidite edinmek isteyen müşterilerine aylık yüzde 1,30 kâr oranı tatbik eden Türkiye Finans Katılım Bankası, 25-48 ay vadeli finansman edinimlerinde ise oranı aylık yüzde 1,35 olarak tayin etmiştir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın