Deniz Bank Hoşgeldin Kredisi’nde Faizi İndirdi!

0

Deniz Bank “Hoşgeldin Kredisi” kampanyası kapsamında uyguladığı faiz oranlarının başlangıç noktasını aylık yüzde 1,29’dan aylık yüzde 1,19 noktasına çekti. Deniz Bank’ın Hoşgeldin Kredisi’nden faydalanmak isteyen müşterinin daha evvel Deniz Bank’tan kredi kullanmamış olması gerekmektedir.

Deniz Bank “Hoşgeldin Kredisi” kampanyası uyarınca müşterilerine azami 55 bin Türk Lirası’na kadar likidite olanağı sunmaktadır. Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerden Deniz Bank tarafından; kefil ve ek belge istenebilmektedir.

1,19’dan 1,44’e Kadar Faiz Aralığı

Denizbank hoşgeldin kredisi kampanyasında müşterilerine maksimum 48 aya kadar vade olanağı tanımaktadır. Daha önce duyurulan kampanyada müşterilere uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,29’du. Banka bu oranı aylık yüzde 1,19’a çekti. Bununla birlikte banka tarafından devreye bir uygulama daha konuldu. Kampanyadan faydalanarak likidite edinmek isteyen müşteriler için aylık yüzde 1,25 oranı tatbik edilen bir seçenek daha oluşturuldu.

Deniz Bank “Hoşgğeldin Kredisi” ile 3 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi taleplerinde banka tarafından; 12 ay vade için aylık yüzde 1,19 faiz oranı, 24 ay vade için aylık yüzde 1,25 faiz oranı ve 48 ay için ise aylık yüzde 1,29 oranında faiz oranı uygulanmaktadır.

3 bin Türk Lirası üzeri kredi kullanımlarında banka daha evvel aylık faiz oranını yüzde 1,44 olarak açıklamıştı. Son düzenlemenin ardından bu faiz oranlarında da indirime gidildi ve faiz oranları vade süresine göre derecelendirildi. Şöyle ki; 3 bin Türk Lirası üzeri kredi kullanımında 12 ay vade tercih edilirse banka tarafında aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulanmaktadır. 24 ay vadeli kredi kullanımları için aylık yüzde 1,34 faiz oranı tatbik edilirken, 48 ay vadeli kredi kullanımlarında da aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulanmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın