Ana Sayfa Krediler İş Bankası Masrafsız Konut Kredisi

İş Bankası Masrafsız Konut Kredisi

-

İş Bankası avantajlı faiz oranlarıyla müşterilerine konut kredisi imkanı sunmaya devam ediyor. Uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile İş Bankası müşterilerini ev sahibi yapıyor. Banka konut kredisi kampanyası dahilinde masraflı ve masrafsız kredi seçenekleri sunuyor.

Müşteri hayat sigortası yaptırmadan ve masraf ödemeden finansman sağlayabildiği gibi masraf ödeyerek ve hayat sigortası yaptırarak da kredi kullanabiliyor. Bahsedilen iki seçenek içinde banka farklı faiz oranları uygulamaktadır.

Aylık Yüzde 0,90’dan Başlayan Faiz Oranları!

Müşteri hayat sigortası yaptırarak ve kullanacağı kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti ödeyerek aylık yüzde 0,90 faiz oranı ile konut finansmanı sağlayabilmektedir. Hayat sigortası yaptırmak istemeyen ve dosya masrafı ödemek istemeyen müşteri ise aylık yüzde 0,95 faiz oranından yararlanabilmektedir. İş Bankası’nın söz konusu konut kredisi kampanyası dahilinde kullanılan kredi 120 aya kadar vadelendirilebilmektedir. Kredi kapsamında azami sağlanabilecek finansman ise 2 milyon Türk Lirası’dır.

Kredi kapsamında aylık yüzde 0,90 faiz oranından yararlanarak 120 ay vadede ödeme şartı ile 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık bin 366,20 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Banka müşteriden 500 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ve müşteri özelinde farklılık gösteren hayat sigortası poliçe bedeli tahsil edecektir. Kredinin toplam yıllık maliyet oranı yüzde 11,6888 olacaktır.

Kampanya dahilinde 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan fakat hayat sigortası yaptırmak ve masraf ödemek istemeyen müşteri aylık yüzde 0,95 faiz oranından faydalanacaktır. 120 ay vadede ödemek koşulu ile kredi kullanan müşteri, aylık bin 400,24 liralık taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. Müşteri kullandığı kredi dahilinde kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası poliçe bedeli ödemeyecektir. Söz konusu kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 12,2203 olacaktır. Kampanya dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler için son tarih 2 Ocak 2017’dir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,402TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler