Halk Bankası Masrafsız Yeni Yıl Kredisi Seçeneği de Sunuyor!

Yeni yıla sayılı günler kala artan ihtiyaçlarınız için nakit gereksiniminizi Halk Bankası “Kredi 2017” ile giderebilir, 2017’ye eksiksiz girebilirsiniz. Kredi 2017 ile Halkbank müşterilerine uygun faiz oranları ve avantajlı koşullar sunmaktadır. Üstelik Kredi 2017’nin hem masraflı hem masrafsız kredi seçeneği mevcut.

İsterseniz masraf ödemeden finansman sağlayabilir, dilerseniz de en avantajlı faiz oranından yararlanabilirsiniz. Halk Bankası Kredi 2017 dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Kredi kapsamında masraf ödemek istemeyen müşterilerden kredi tahsis ücreti tahsil edilmemekte ve müşteri aylık yüzde 1,19 faiz oranından faydalanmaktadır.

Masraf Ödeyene Daha Uygun Faiz Oranı!

Masraflı kredi seçeneğinden yararlanarak finansman sağlayan müşterilerden ise kredi tahsis ücreti tahsil edilmekte olup, müşteriler aylık yüzde 1,13 faiz oranından yararlanacaktır. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i oranındadır. Örneğin 5 bin Türk Lirası kredi için banka 25 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

Halk Bankası kredi ürününden yararlanabilmek için müşterinin hayat sigortası yaptırması ve bankadan asgari bir taksit tutarı kadar kredili mevduat hesabı açtırması gerekmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine; kullanılan kredi miktarına, vade süresi ve faiz oranına bağlı olarak farklılık arz etmektedir. Örneğin, 48 ay vade ile 50 bin Türk Lirası kredi kullanan 35 yaşındaki erkek bir müşteri için 1 yıllık poliçe bedeli 156 Türk Lirası civarındadır.

Halk Bankası’nın Kredi 2017 hizmetinden yararlanarak likidite sağlamak isteyen müşteriler Halkbank Şube’lerinden, Halk Bankası İnternet Şubesi’nden ve Halkbank Diyalog’dan başvuru yapabilmektelerdir. Dileyen müşteriler SMS yolu ile hemen kredi başvurusu yapabilmektelerdir. “Kredi, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” bilgilerini aralarında boşluk bırakarak yazıp, 3452’ye SMS olarak yollayan müşteriler kredi başvurusunu gerçekleştirmiş olmaktalardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.