Gençlik Merkezi Gönüllüleri Sınav Kalemlerini Köy Okullarına Dağıtıyor

Gençlik Merkezi Gönüllüleri Sınav Kalemlerini Köy Okullarına Dağıtıyor

Siirt' te Gençlik Merkezi gönüllüleri tarafından toplanan kalem setleri, köy okullarında olan minik öğrencilere dağıtılıyor.Siirt' te Gençlik Merkezi gönüllüleri tarafından toplanan kalem setleri köy okullarında olan öğrencilere ulaştırılıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı' nın Genç Dönüşüm Projesi kapsamında Siirt' te ÖSYM, daha önce yapılan sınavlarda kalem setlerinin yine toplanıp, Şirvan Cevizlik İlkokuluna ulaştırıldığı belirtildi.

Genç Dönüşüm Projesi

Siirt' te Gençlik Merkezi gönüllüleri tarafından toplanan kalem setleri, köy okulunda olan öğrencilere hediye edildi. ÖSYM Siirt' te daha önce ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda kalem setlerinin toplanıp Şirvan Cevizlik İlkokuluna ulaştırıldığı bildirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç yapmış olduğu açıklamada, sınavda kullanılan kalemlerin tek kullanımlık olmadığını ve buna göre "tek kullanımlı sanma, çöpe atmaya kalkma" sloganı ile toplanıldığını ifade etti.Bundan sonra yapılacak her sınavda kalem setlerinin toplanıp ihtiyaç sahibi olan öğrencilere iletileceğini sözlerine ilave etti.

Olgaç, yapmış olduğu konuşmaya devam ederken yapacağı her sınavın ardından kalem setlerinin köydeki öğrencilere ulaşacağını ve tek kullanımlık olmayacağını belirtti. Bu anlamda daha birçok köy okuluna kalem setlerinin dağıtılacağını ifade etti. ösym kalemleri ösym sınav kalmleri ösym sınavı ösym kalem seti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?