Advert Advert Advert

AÖL Sınavları İptal Edildi mi?

AÖL Sınavları İptal Edildi mi?
AÖL Sınavları İptal Edildi mi? -

Yoğun yağan kar yağışı nedeniyle AÖL sınavlarının iptal olup olmadığını merak eden binlerce öğrenci Valilikten gelecek açıklamayı bekledi. AÖL sınavının ertelenmesiyle ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmazken, sınava katılamayan öğrenciler tepkilerini sosyal medya üzerinden gösterdiler.

İstanbul' da kar yağışının artmasıyla birlikte 7-8 Ocak tarihlerinde AÖL sınavlarına girecek olan öğrencileri oldukça zorluyor. Akşam saatlerinden itibareni, sınavın ertelenmesiyle ilgili bir açıklama bekleyen öğrenciler Vasip Şahin' e sosyal medya üzerinden mesajlarını ilettiler.

Ulaşımda zorluk yaşanması nedeniyle sınav yerine geç kalan öğrenciler sınav salonuna alınmadı. Bazı yerlere soru kitapçıkları ulaşamadı ve bazı yerlere öğretmenler yetişemedi. Kar esaretine maruz kalan İstanbul'da, sınava girecek olan öğrenciler sosyal medyada tepkili mesajlar attılar.

Valilikten Resmi Açıklama Gelmedi

İstanbul Valiliğinden AÖL sınavlarının iptali ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamasına karşın, sınava gidemeyen öğrenciler tepkilerini sosyla medya üzerinden dile getirdiler. Sınava giremeyen öğrenciler telafi sınavının yapılmasını isterken, yolların tıkalı olduğundan dolayı, sınav yerine yetişemeyen öğrenciler de tepkilerini dile getirdiler.

Tabiatla mücadele eden öğrencilerden bazıları sınava yetişemezken, bazıları da evden çıkamadığını bildirdi. Ayrıca soru kitapçıklarının okullara ulaşamaması ve bazı öğretmenlerin de okula gidememesi üzerinde, tepkiler sosyal medyada çığ gibi büyüdü. 

aöl sınavı aöl sınavı ertelendimi aöl ertelendimi aöl sınavı iptal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!