Advert Advert Advert

İzmir' de Okullara Kar Tatili! MEB Son Dakika Bilgisi Verdi!

İzmir' de Okullara Kar Tatili! MEB Son Dakika Bilgisi Verdi!
İzmir' de Okullara Kar Tatili! MEB Son Dakika Bilgisi Verdi! -

Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle birçok İl ve İlçede okullarda kar tatili ilan edildi. İzmir' de öğle saatlerinden itibaren yoğun şekilde yağan kar nedeniyle MEB son dakika açıklaması yaparak eğitime 1 gün ara verildiğini duyurdu.

Yurt genelinde şiddetli devam eden kar yağışı nedeniyle birçok İl ve İlçede okullar tatil edildi. İzmir' de öğle saatlerinden beri devam eden kar nedeniyle 10 Ocak Salı günü İzmir' in bergama İlçesi'nde okulların tatil edildiği duyuruldu.

İzmir Bergama' da Eğitime 1 Gün Ara Verildi!

İzmir' in Bergama İlçesi'nde yoğun devam eden kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi. Bergama Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, yoğun kar yağışı nedeniyle 10 Ocak Salı günü İlçe genelinde eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu. 

İstanbul' da Kara Teslim!

Yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alan yoğun kar yağışı, İstanbulda' da devam ediyor. İstanbul' da devam eden kar yağışı nedeniyle eğitime 10 Ocak Salı günü ara verildiği belirtildi. İstanbul Valisi Şahin' in yapmış olduğu açıklamaya göre, yoğun kar yağışı nedeniyle buzlanma ve ulaşım oldukça zorlamaya başladı. Olumsuz etkilerin yaşanmaması nedeniyle okulların Salı günü de tatil edilmesi kararı alındığı ifade edildi. 

Vatandaşların herhangi bir olumsuzluk ve sıkıntı yaşamamaları için alınan önlemlerle birlikte, 10 Ocak Salı günü eğitime 1 gün ara verilmesinin uygun görüldüğü ifade edildi. Ayrıca 10 Ocak Salı günü kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ve hamile çalışanlarında idari izinli olacağı ilave edildi. 

 

izmir kar tatili izmirde kar tatili izmirde eğitime tatil izmir bergama kar tatili bergama kar tatili
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası