Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Kamu Personeline İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’tan Kamu Personeline İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

  1954 yılından buyana bankacılık sektöründe hizmet veren ve TBB raporuna göre Türkiye’nin en büyük 7. bankası olmak özelliği taşıyan Vakıfbank kamu personelinin her türlü masraflarını karşılayabilmek için kamu personeline özel taksitli ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile kamu personeline özel taksit miktarından yararlanma fırsatı sunarken uygun faiz oranından yararlanma fırsatı da sunuyor.

  Vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisinden kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memur ve kadrolu işçiler, T.C. Emekli Sandığı emeklileri, SSK emeklileri, Bağ-Kur emeklileri yararlanabiliyor. Ayrıca Vakıfbank ihtiyaç kredisi aylık taksit ödemeli, 3 ay ertelemeli aylık eşit taksit ödemeli ve 3 ayda bir taksit ödemeli olarak kullanılabiliyor.

  Vakıfbank kamu personeline özel taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen kamu personeline en az 1.000 TL en fazla 70.000 TL kredi limitinden yararlanma imkanı tanıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi en az 3 ay vadeli en fazla 48 ay vadeli alınabiliyor.

  Vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi faiz oranları tercih edilen kredi limitine göre değişebiliyor. Vakıfbank 1.000 TL ile 10.000 TL kredi limitine 1,16% faiz oranı belirlerken 10.001-70.000 kredi limitine 1,12% faiz oranı belirlemiştir.

  Vakıfbank’tan 10.000 TL miktarında 48 ay vadeli 1,16% faiz oranından kamu personeline özel ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 287,03 TL olur. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %18,3860 oluyor. Ayrıca kredi kapsamında Vakıfbank 50 TL BSMV de tahsil ediyor.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,242TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

  Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

  Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

  Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

  Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

  Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

  Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

  Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

  Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.

  Burgan Bank, Genel Muhasebe Yetkilisi Alımlarına Başladı!

  Burgan Bank, yayımladığı banka iş ilanları ile Finansal Yönetim Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere hızlı...