Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Kamu Personeline İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’tan Kamu Personeline İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

1954 yılından buyana bankacılık sektöründe hizmet veren ve TBB raporuna göre Türkiye’nin en büyük 7. bankası olmak özelliği taşıyan Vakıfbank kamu personelinin her türlü masraflarını karşılayabilmek için kamu personeline özel taksitli ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile kamu personeline özel taksit miktarından yararlanma fırsatı sunarken uygun faiz oranından yararlanma fırsatı da sunuyor.

Vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisinden kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memur ve kadrolu işçiler, T.C. Emekli Sandığı emeklileri, SSK emeklileri, Bağ-Kur emeklileri yararlanabiliyor. Ayrıca Vakıfbank ihtiyaç kredisi aylık taksit ödemeli, 3 ay ertelemeli aylık eşit taksit ödemeli ve 3 ayda bir taksit ödemeli olarak kullanılabiliyor.

Vakıfbank kamu personeline özel taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyen kamu personeline en az 1.000 TL en fazla 70.000 TL kredi limitinden yararlanma imkanı tanıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi en az 3 ay vadeli en fazla 48 ay vadeli alınabiliyor.

Vakıfbank kamu personeline özel ihtiyaç kredisi faiz oranları tercih edilen kredi limitine göre değişebiliyor. Vakıfbank 1.000 TL ile 10.000 TL kredi limitine 1,16% faiz oranı belirlerken 10.001-70.000 kredi limitine 1,12% faiz oranı belirlemiştir.

Vakıfbank’tan 10.000 TL miktarında 48 ay vadeli 1,16% faiz oranından kamu personeline özel ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 287,03 TL olur. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %18,3860 oluyor. Ayrıca kredi kapsamında Vakıfbank 50 TL BSMV de tahsil ediyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.