Ana SayfaGündemIphone Adresi Hindistan Olarak Belirledi

Iphone Adresi Hindistan Olarak Belirledi
I

-

Teknoloji devi Apple ABD merkezli bir şirket olmasına rağmen yeni üretimlerin gerçekleştirilmesi için adresi Hindistan olarak belirledi. 

Amerika merkezli bir teknoloji markası olan Apple son dönemlerde kendisine yeni bir adres aramaya başlamış ve sonunda bu arayışın sonlandığı belirlenmişti. Üretimlerin yapılması için devam eden arayışın sonunda tamamlandığı belirlendi. Beklenmedik bir şekilde yeni üretimlerin artık Hindistan üzerinden gerçekleştirilmesine karar verildi. Bu durum küresel anlamda çeşitli tartışmaları da beraberinde getirirken şirket yöneticilerinin bu konu hakkında oldukça kararlı oldukları belirlendi. ABD üretimlerinin durdurulmasına ve yeni üretimlerin yeni ülkesinde yapılmasına karar verildi. 

Teknoloji devi olan firma artık yeni üretimleri belirlemiş olduğu yeni adresinde gerçekleştirmeye başlayacak. Bunun için ülkedeki en iyi ve en verimli bölgenin seçilmesi dikkat çekti.  Hindistan üzerinde silikonlar vadisi olarak isimlendirilen Bangalore isimli bölgenin seçilmesine karar verildi. Üretim bölgesinin Bangalore bölgesine kurulmasına ve gerekli çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasına karar verildi. 

Apple üretimleri konusunda bir süredir yeni çalışmaların kullanılmasına imkan tanınacağı belirtiliyordu. Özellikle üretimlerin artması ve teknolojinin her seferinde daha ileri bir noktaya taşınmasından dolayı artık  ürünlerde sayıların kullanılmayacağı da iddia edilenler arasında yer alıyor. Artık üretimlerin yeni adresinde yapılmasının planlanması ile birlikte Hintli yetkililerin bu durumda yeni bir üretim tesis açma arzularının da ortaya çıktığı belirlendi. Apple yetkilileri tarafından yeni adresin seçilmesinin stratejik bir önemi olduğu konuşuluyor. Hint tabanlı müşterilerin seçilmesi ve harekete geçirilmesi açısından oldukça önemli bir adım olacağı da konuşulanlar arasında yer alıyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol