Süre 24 Şubat’a Kadar Uzatıldı!

0

Savunma Sanayi tarafından yapılan açıklamalarda Altay Tankı üretimleri ve motor gelişimleri için verilen sürenin 24 Şubat tarihine kadar uzatılmasına karar verildi. 

Savunma Sanayisinde başarı sağlamak ve etkilerin biraz daha yükseltilmesini sağlamak adına yeni bir proje geliştirilmişti. Özel bir teknoloji ve sanayi şirketi olan Tümosan tarafından yapılan yeni bir projenin savunma sanayinde oldukça büyük bir heyecan yarattığı açıklanmıştı. Savunma ve saldırı gücünün ülke açısından artırılması ve saha caydırıcı bir özellik taşıması adına Altay Tankı geliştirilmesi, planlanması ve yapımı için yeni bir çalışma başlatılmıştı. 

Güçlü bir tank projesi olmasından dolayı çalışmaların şirket ve binlerce çalışan tarafından büyük bir titizlikle yürütüldüğü açıklanmıştı. Bu durumda ortaya nasıl bir sonucun çıkacağı da merak konusu haline gelmişti. Proje aşamasında olan çalışmanın geliştirilmesi adına şirket tarafından yapılan son açıklamalara göre projenin motor gelişiminin beklenenden daha iyi seviyelere getirilmesi ve üzerindeki eksiklerin tamamlanması için sürenin 24 Şubat tarihine kadar uzatıldığı açıklandı. 

Projenin geliştirilmesinin ardından hayata geçirilmesi sırasında aktif olarak rol oynayacak olan tekliflerin en ince ayrıntısına kadar değerlendirilmesi, ayrıca şirket tarafından verilen şartların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi, avans ödeme şartlarının gerçekleştirilmesinin ardından Ocak ayından itibaren bir aylık ek süre verildiği açıklanmıştı. Son dönemlerde çalışmalar aktif olarak devam ederken bu sürenin 24 Şubat tarihine kadar tekrar uzatıldığı açıklandı. Şirketler arasında geliştirme projesi sonrasında belirtilmiş olan avans ödeme şartlarının yerine getirilmesi ve diğer şartlarında sağlanması için görüşmelerin hala devam ettiği açıklandı. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın