Facebook’ta İşe Başlamak İmkansız Değil!

0

Facebook İş Kapısı Herkese Açık

Facebook dünyanın en fazla kullanıcısı olan sosyal paylaşım ağı olarak, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Facebook’un tasarım ve geliştirme çalıştırmaları da Michelle Morrison başkanlığında dev bir ekiple sürdürülüyor.

MORRİSON “KAPIMIZ AÇIK”

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison bu kapsamda herkesin Facebook bünyesinde çalışabileceğini açıkladı. Sosyal paylaşım platformuna her gün binlerce kişinin kayıt olduğuna dikkat çeken Michelle Morrison, “Facebook için yeni beyinlere ihtiyacımız var ve yeni düşüncelere açığız” dedi.

Tüm insanlığı bu platformda buluşturmayı hedeflediklerini kaydeden tasarım program müdürü, “Değerimize değer kattıkça daha da büyüyeceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Facebook insanların birbirleriyle iletişim alanında büyük bir rol oynarken, şirket ve firmalar içinde önem arz ediyor. Gerek reklam çalışmalarında gerek müşterilerin firmaları keşfetmesinde en kısa yol olarak Facebook platformu gösteriliyor.

İşte bu noktaya değinen Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, “Dünyanın hangi ülkesinde yaşarsanız yaşayın, ekonomik anlamda faaliyetlerinizi nerede yürütürseniz yürütün, Facebook işletmelerin tüm dünya tarafından incelenmesine imkân tanıyor” dedi. “İşletmeler, şirketler ve firmalar bu avantajdan yararlanmak için Facebook’ta tanıtım sayfaları açıyor” diyerek açıklamasına devam eden Morrison, gelinen son durumun global bir gelişme olduğunun altını çizdi.

Michelle Morrison, Facebook iş kapılarının herkese açık olduğunu da açıklamasına ekledi. Tüm başvuruların değerlendirildiğini ifade eden Morrison, “Facebook’a iş başvurusu yapanlarla tek tek görüşüyoruz” dedi. “Bu noktada tek beklentimiz daha iyiyi hedefleyen çalışanlarla birlikte üretmek” diyen Michelle Morrison, personel seçimlerinde kişilerin yeteneklerinin ve becerilerinin baz alındığını da sözlerine ekledi.

Türkiye’deki çalışmalarına değinen Michelle Morrison, Türkiye’de tasarım adına bazı yeniliklerin uygulanacağının sinyalini verdi. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın