Halkbank Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi

Emekliler yaş sınırları nedeniyle bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmakta sıkıntı yaşamalarına rağmen bankaların emeklilere özel kredi kampanyaları da bulunuyor. Ülkemizdeki küçük ve orta dereceli sanayici ve esnafa finansman sağlamak için kurulan Türkiye Halk Bankası emeklilere özel kredi veren bankaların arasında yer alıyor. Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için finansman gereksinimi olan emeklilere uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için finansmana ihtiyacı olan emeklilere 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veriyor. Ayrıca Halkbank’ın 48 ay vadeli gülen emekli ihtiyaç kredisi ister masrafsız isterse de uygun faiz oranıyla da kullanılabiliyor.

Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisinin faiz oranları masrafsız kredi veya masraflı kredi seçilmesine göre değişiklik gösteriyor. Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisi kapsamında masrafsız krediye %1,19 faiz uygularken masraflı krediye %1,13 faiz uyguluyor. Bununla birlikte Halkbank’ın emeklilere özel kredi kampanyasından Halkbank’tan kredili mevduat hesabı açtıranlar ve hayat sigortası yaptıranlar yararlanabiliyor.

Halkbank’tan 48 ay vade ve %1,19 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında masrafız ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 289 TL olurken kredinin faiz, kredi tahsis ücreti ve vergileri kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %18,5480 oluyor.

Halkbank gülen emekli ihtiyaç kredisine Halkbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın