Krediler Halkbank’tan Emeklilere İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan Emeklilere İhtiyaç Kredisi

Son Güncelleme:

Halkbank Emekli Mini İhtiyaç Kredisi

Bankaların kimi zaman yaş sıkıntısı nedeniyle kredi kullanmakta sıkıntı çeken emeklilere özel kredi kampanyaları da bulunuyor. Emeklilere özel kredi veren bankaların arasında Türkiye Halk Bankası da yer alıyor. Halkbank emekli mini kredi ile çeşitli ihtiyaçları karşılamak için finansman gereksinimi olan emeklilere uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Halkbank emekli mini kredi ile ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyen emekliler 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Halkbank’ın emeklilere özel 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyen emekliler en fazla 5.000 TL miktarında ihtiyaç kredisi alabiliyor.

Halkbank’ın 48 ay vadeli emekli mini ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyen emekliler 5.000 TL’ye kadar krediyi vade fark etmeksizin %1,12 faiz oranıyla kullanılıyor. Fakat söz konusu faiz oranlarından Halkbank’tan kredili mevduat hesabı açtıranlar ve hayat sigorta yaptıranlar yararlanabiliyor ve kredi kapsamında yüzde 0,05 kredi tahsis ücreti ödenmesi gerekiyor.

Halkbank’tan 48 ay vade ve %1,12 faiz oranıyla mini emekli kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 142,03 TL olurken kredi kapsamında 26,25 TL kredi tahsis ücreti ödenmesi gerekiyor. Ayrıca kredinin vergisini, kredi tahsis ücretini ve faizini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %17,71 oluyor.

Halkbank emekli kredisi başvurusu 3452’ye sırasıyla MINI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi ve Talep Edilen Tutar mesaj atılarak yapılabiliyor. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,400BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,638TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,524TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler