Ana Sayfa Krediler Hastane Masrafı Olana Finans Katılım’dan Sağlık Finansmanı

Hastane Masrafı Olana Finans Katılım’dan Sağlık Finansmanı

Türki Finans Katılım Bankası Sağlık Finansmanı

Tüketiciler çeşitli ilaç masrafları veya ameliyat masrafları için finansman ihtiyacı duyabiliyor. Bu gibi durumlar da bankaların ihtiyaç kredilerinden yararlanmak mümkün olduğu gibi katılım bankalarının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin kullanımına sunduğu sağlık finansmanından da yararlanılabiliyor.

Çeşitli sağlık giderlerini karşılamak için nakit ihtiyacı olanlara sağlık finansmanı sağlayan katılım bankaları arasında Türkiye Finans Katılım Bankası da yer alıyor. Türkiye Finans Katılım Bankası sağlık giderlerini karşılamak için finansmana ihtiyacı olanlara uygun vade ve kar oranıyla sağlık finansmanı desteği sağlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın sağlık giderleri olanların kullanımına sunduğu ve sağlık harcamaları karşılığında kullanılabilen sağlık finansmanı 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanılabiliyor. Finans Katılım sağlık finansmanının 48 ay vade imkanının yanı sıra kar oranı da dikkat çekiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası sağlık finansmanı %1,39 kar oranıyla kullanılabiliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın %1,39 kar oranıyla kullanılabilen sağlık finansmanı 48 ay vade ile alınması halinde sağlık finansmanının hayat sigortası hariç %0,5 oranında tahsil edilen kredi tahsis ücretini, finansman kapsamında tahsil edilen vergileri ve finansmanın kar payını kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %22,30 oluyor.

Türkiye Finans sağlık finansmanına Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor. Sağlık finansmanı başvurusu için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve yapılacak olan harcamaya ait proforma fatura gerekiyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,809BeğenenlerBeğen
11,493TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,482TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler