Ana SayfaGündemEsnaflar İçin Akaryakıtta İndirim Geliyor

Esnaflar İçin Akaryakıtta İndirim Geliyor
E

-

Esnafın uzun süredir beklediği haber sonunda geldi. Yeni düzenleme sonrasında esnaflar bir yıl süreyle indirimli akaryakıttan faydalanabilecekler. 

Bitlis’in Tatvan ilçesinde Esnaflar ve Sanatkarlar Odası tarafından Lokoil Girişim Petrol tarafından yeni bir protokolün imzalandığı açıklandı. Bu düzenleme sonrasında esnaflara müjde niteliğinde bir haber geldi. Uzun zamandır artan akaryakıt fiyatlarından ve zamlardan esnafların olumsuz etkilenmemesi için indirimin gerçekleştirilmesine karar verildi. İmzalanan yeni sözleşme ile birlikte esnaflar yüzde 8 oranında bir akaryakıt indiriminden sorunsuz bir şekilde faydalanabilecekler. 

Aynı düzenlemenin geçen yılda yapıldığı açıklandı. İlk kez imzalanan protokol sonrasında esnaflar yüzde 8 indirimli olmak üzere akaryakıt fiyatlarından bu şekilde faydalanmışlardı. Bunun ardından yeni protokolün imzalandığı açıklandı ve bu yılda esnaflar yüzde 8 oranındaki akaryakıt indiriminden sorunsuz bir şekilde faydalanabilecekler. İndirimin devam etmesi için bir süredir çalışmalar devam ederken bu süreç içerisinde ilçede bulunan Lukoil Girişim Petrol şirketi ile uzun zamandır beklenen protokol sonunda imzalanmış oldu. İndirimin sorunsuz bir şekilde esnaflar için bir yıl süreyle devam edeceği özellikle belirtildi. Esnaflara yönelik desteklere bir yenisi daha eklenirken bu durumdan esnafların son derece memnun oldukları belirtildi. 

İndirimlerden bir yıl boyunca yararlanmak isteyen esnafların zaman kaybetmeden gerekli başvuruları başlatmaları bekleniyor. Esnafların araç ruhsatlarını alarak indirim için anlaşmanın gerçekleştirildiği petrol ofisine gitmeleri ve başvuruda bulunmaları gerekiyor. Şimdiden ilçeden esnaflar tarafından artan akaryakıt fiyatlarına rağmen gerçekleştirilen indirimin büyük ilgi ile karşılandığı tespit edildi. bu indirimin diğer illerde ve ilçelerde de yaygınlaştırılması isteniyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol