Gündem Eğitimcilere Promosyon Müjdesi Geldi!

Eğitimcilere Promosyon Müjdesi Geldi!

Son Güncelleme:

Maaş promosyonlarının ardından bir müjde eğitimcilere verildi. Eğitimcilere 1860 lira promosyon ödemesi yapılmasına karar verildi. 

Son dönemlerde emeklilere bankalar tarafından verilen promosyon ödemeleri gündemde en çok konuşulan konular arasında yer almaya başladı. emeklilere verilen promosyonların ödemeleri hala devam ederken bu süreç içerisinde yeni promosyon çalışmaları da gündeme gelmeye başladı. Son dönemlerde en çok dikkat çeken uygulamanın eğitimcilere verilecek olan promosyonlar oldukları belirtildi. 

Antalya’nın Korkuteli ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğünde bir ihale gerçekleştirildi. Bu ihale sonrasında banka promosyon çalışmalarının gerçekleştirildiği öğrenildi. Banka promosyon ihalesinin sonuçlanmasının ardından eğitim alanında çalışanlara da bir promosyon verilmesine karar verildi. Bu surum son derece dikkat çekerken yapılacak olan çalışmanın pek çok eğitimci tarafından merakla beklendiği açıklandı. Korkuteli ilçesinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir süredir hummalı bir çalışmanın gerçekleştirildiği açıklandı. 2017 ile 2019 yılları arasında milli eğitim müdürlüğü ve sendika temsilcilerinden oluşan komisyonun yürüttükleri eğitim çalışmaları kapsamında almaları planlanan promosyon miktarlarının gündeme getirildiği açıklandı. Konu hakkında yürütülen ihalenin nihayet sonuçlandığı belirtildi. 

Sonuçlanan ihaleye göre bölgede hizmet veren 736 eğitim çalışanını yakından ilgilendirecek kararlar alındı. İhale ödemelerinde aktif olarak rol alacak banka sayısı 6 olarak gerçekleştirilirken en çok teklifi vererek ihaleyi kazanan banka ise Halkbank oldu. İhaleye ilişkin imzaların ilerleyen günlerde atılması beklenirken bölgede bulunan eğitimcilerin verilecek rakamdan son derece memnun oldukları belirtildi. Yapılacak protokol çalışmaları ile birlikte ihale ödemelerinin kesinlik kazanması bekleniyor. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,145BeğenenlerBeğen
7,229TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler