Ana Sayfa Gündem Kişi Başı 2 Bin 510 Lira Promosyon

Kişi Başı 2 Bin 510 Lira Promosyon

-

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü personellerine büyük müjde verildi. Çalışan personellere kişi başı 2 bin 510 lira olmak üzere promosyonun verileceği açıklandı. 

Son dönemlerde promosyon çalışmalarına hız verilmesi dikkat çekti. Emeklilere verilecek olan promosyon sonrasında başka kurumlarında harekete geçtiği ve çalışanlarına çalışmalarının karşılığı olarak promosyon adı altında çeşitli ödemeler yapmaya başladıkları belirlendi. Son olarak İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yazılı bir açıklamanın yapıldığı belirtildi. 

Bankalar arasında yapılan banka ihalesi düzenlenmesine karar verildi. Çalışanlara yapılacak olan ödemeler için düzenlenen ihale çalışmalarının sonlandığı açıklandı. İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde İstanbul’un ilçelerinde bulunan Aile Sağlığı Merkezleri, Halk Sağlığı Labaratuvarlarının da içerisinde bulunduğu merkezlerde çalışan sağlık çalışanlarını kapsadığı öğrenildi. Yapılan incelemeler sonrasında promosyon ihalesi içerisinde bulunan çalışan sayısının 11 bin 318 kişi olduğu belirlendi. Bankalarla yapılacak olan anlaşmanın 36 aylık yani 3 yıllık olmasına karar verildi. Sağlık personeli olan banka arasında yapılacak olan promosyon sözleşmesi için ihale sürecinin son derece hareketli ve heyecanlı geçtiği öğrenildi. Başlatılan ihale süreci sonunda tamamlandı. Sağlık personelleri için promosyon sürecini başlatacak banka belli oldu. 

Sağlık personeline verilecek olan promosyon için kazanan Ziraat Bankası oldu. 3 yıllık bankada kalma sözü veren sağlık personellerinin peşin olarak 2 bin 510 lira promosyon ödemesi almaları bekleniyor. Personelin hesaplarına ödemeler Haziran ayının sonu gibi yatırılacak. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,610BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,428TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler