Kişi Başı 2 Bin 510 Lira Promosyon

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü personellerine büyük müjde verildi. Çalışan personellere kişi başı 2 bin 510 lira olmak üzere promosyonun verileceği açıklandı. 

Son dönemlerde promosyon çalışmalarına hız verilmesi dikkat çekti. Emeklilere verilecek olan promosyon sonrasında başka kurumlarında harekete geçtiği ve çalışanlarına çalışmalarının karşılığı olarak promosyon adı altında çeşitli ödemeler yapmaya başladıkları belirlendi. Son olarak İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yazılı bir açıklamanın yapıldığı belirtildi. 

Bankalar arasında yapılan banka ihalesi düzenlenmesine karar verildi. Çalışanlara yapılacak olan ödemeler için düzenlenen ihale çalışmalarının sonlandığı açıklandı. İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde İstanbul’un ilçelerinde bulunan Aile Sağlığı Merkezleri, Halk Sağlığı Labaratuvarlarının da içerisinde bulunduğu merkezlerde çalışan sağlık çalışanlarını kapsadığı öğrenildi. Yapılan incelemeler sonrasında promosyon ihalesi içerisinde bulunan çalışan sayısının 11 bin 318 kişi olduğu belirlendi. Bankalarla yapılacak olan anlaşmanın 36 aylık yani 3 yıllık olmasına karar verildi. Sağlık personeli olan banka arasında yapılacak olan promosyon sözleşmesi için ihale sürecinin son derece hareketli ve heyecanlı geçtiği öğrenildi. Başlatılan ihale süreci sonunda tamamlandı. Sağlık personelleri için promosyon sürecini başlatacak banka belli oldu. 

Sağlık personeline verilecek olan promosyon için kazanan Ziraat Bankası oldu. 3 yıllık bankada kalma sözü veren sağlık personellerinin peşin olarak 2 bin 510 lira promosyon ödemesi almaları bekleniyor. Personelin hesaplarına ödemeler Haziran ayının sonu gibi yatırılacak. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.