Ana SayfaKredilerBahara Özel İhtiyaç Kredisi

Bahara Özel İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Bahara Özel İhtiyaç Kredisi Garanti’de

  Garanti İnternet veya Cep Şubesi aracılığıyla ve Garanti Bankası Şubelerine müracaat edilerek kullanılabilen bahara özel ihtiyaç kredisi ile yeni mevsimle çoğalan ihtiyaçlarını aylık geliri ile finanse edemeyenler kredi kullanabiliyor. Mevsime özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası olma özelliği taşıyan bahar kredisi kapsamında Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası’na müracaat edenler uygun vade ve oranlı krediden yararlanabiliyor.

  Bahar mevsimine özel olarak masrafları olan tüketicilerin kullanımına sunulan Garanti Bankası bahar kredisinin faiz oranları %1,24’den başlamakla birlikte kredi faiz oranı kredi başvurularında tercih edilen kredi tutarına ve vade süresine göre değişiklik gösterebiliyor.

  Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için bahar kredisine başvuru yapan ihtiyaç sahipleri en az 3 en fazla ise 48 aya kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

  Bununla birlikte kredi başvurusunda bulunan kişilerin yararlanabildiği kredi tutarı başvuru kanalına göre farklılık gösteriyor. Garanti Bankası’nın maaş müşteri olmayıp da Garanti İnternet veya Cep Şubesinden bahar kredisi başvurusu yapanlar en fazla 25.000 TL tutarında kredi kullanabiliyor.

  İhtiyaç kredisi kampanyasının fırsatlarından yararlanmak için Garanti Cep/İnternet veya Garanti Bankası Şubelerinden 48 ay vade süresi tercih edilerek 25.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisine %1,39 faiz oranıyla başvuru yapılması halinde kredinin aylık taksit tutarı 760,97 TL oluyor. Bununla birlikte söz konusu tutar, faiz ve vade ile alınan kredinin toplam maliyeti 36.685,00 TL olurken kredinin sigorta dışında masraflarını kapsayan yıllık toplam maiyet oranı %21,3199 oluyor.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...