Anadolujet tarafından yapılan açıklamalar sonrasında müşterilere 1 liralık kampanya ile uçuş imkanının sağlanmasına karar verildi. 

Uçak yolculuğunun daha çok tercih edilmesinin ardından çeşitli uygulamalar gündeme getirilmeye başlandı. Bu süreç içerisinde pek çok uçuş firması tarafından daha çok müşteriyi bünyelerine çekebilmek için önemli kararların alındığı tespit edildi. Büyük uçuş firmaları arasında yer alan Anadolujet alınan kararları çerçevesinde müşterilerine yeni fırsatlar sunduklarını dile getirdi. 

Anadolujet şirketin 9. yılı olmasından dolayı bu durumu yeni bir kampanya yaparak kutlamak istedi. Özel olarak oluşturulan bir kampanya sonrasında yolculara sadece 1 liralık bilet kampanyasının oluşturulmasına karar verildi. Yapılan açıklamalar sonrasında şirketin sadece bir lira karşılığında satacağı biletlere ilginin şimdiden çok yoğun olduğu tespit edildi. Kampanya dahilinde yolcuların 22 Nisan ile 24 Nisan arasında satın alacakları gidiş dönüş biletleri arasında 23 Mayıs ile 22 Haziran arasında olmak üzere uçuşlarından birisinin bir lira olmasına karar verildi. Gidiş dönüş biletini alan vatandaşlar istedikleri bir yönü sadece bir lira karşılığında uçabilecekler. Ancak kampanyalar düşünüldüğü zaman 9 ile 11 Haziran tarihlerinin kampanyaya dahil olmadığı açıklandı. Bu tarihlerde bir liralık bilet satışları mümkün olmayacak. 

Uçuşlar ve kampanyalar hakkında merak edilen detaylara daha net bir şekilde ulaşabilmek için 444 25 38 numaralı çağrı hattını arayarak gerekli soruları yöneltmek mümkün olabilecek. Şirketin resmi internet sitesine ulaşarak kampanyalar ve uçuşlar hakkında net bilgilere ulaşabilmek mümkün olabilecek. 1 liralık bilet kampanyasından yararlanmak isteyen yolcuların ellerini çabuk tutmaları konusunda uyarı yapılırken kampanyanın sınırlı koltuk için olması dikkat çekiyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın