Masraflarını karşılamak için Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisine başvuru yapanlar uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Ziraat Bankası İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Yüksek tutarlı bireysel ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekenler Ziraat Bankası’ndan yüksek tutarlarda bireysel finansman kredisi alabiliyor. İhtiyaçlarını cüzdanını zorlamadan uygun vadelerle karşılamak için gayrimenkul ipoteği karşılığında Ziraat Bankası bireysel finansman kredisine başvuru yapanlar uygun vade ve düşük faiz oranıyla kedi kullanabiliyor.

Masraflarının tutarları yüksek olmasına rağmen geliri yetersiz olan ihtiyaç sahipleri Ziraat Bankası kredi başvuruda bulunarak 48 aya varan vadelerden yararlanabiliyor. Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisine başvuranlar 48 aya varan vade seçeneğinden yararlanmanın yanı sıra %1,17 faiz oranıyla da kredi çekebiliyor.

Yüksek tutarlı ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekenler Ziraat Bankası bireysel finansman kredisine gayrimenkul teminatı karşılığında başvuru yapabiliyor. Ziraat Bankası ipotekli bireysel finansman kredisine başvuranlar ipotek tesis edilen konut ekspertiz değerinin %80’i, iş yeri ekspertiz değerinin %75’i ve imarlı arsa ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanabiliyor.

Masraflarını cüzdanına yük etmeden karşılamak isteyenlerin 50.000 TL tutarında bireysel finansman kredisine 48 ay vadeyle başvurması halinde kredinin faiz oranı %1,17 olduğu için Ziraat Bankası’na ödenecek aylık tutar 1.438,82 TL oluyor. Ayrıca kredinin sigorta masrafları hariç faizi ile birlikte kredi tahsis ücretini, ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %19,3015 oluyor.

Ziraat Bankası bireysel finansman kredisi başvurusu başvuru formu, nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre gelir belgesi ve teminat alınacak gayrimenkullere ait belgeler ile Ziraat Bankası şubelerinden yapılabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın