Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası İstanbul ve Sivas Şubeleri için Personel Alımları Yapacak!

Garanti Bankası İstanbul ve Sivas Şubeleri için Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, İstanbul ve Sivas şubelerindeki açık kadrolarında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Garanti Bankası, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak. Ne kadar alım yapılacağı hakkında kesin bir şey söylenmemek ile beraber başvuru yapacak adaylar için bazı koşullar sunulmuştur. Koşullara en uygun adaylar seçilip, iletişime geçilecektir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında bankacılık hizmetinden faydalanmak için bankayı arayan bireylerin taleplerinin dinlenmesi, taleplerinin alınması ve gerçekleştirilmesi, Garanti Bankası’nın ürünlerinin satışlarının gerçekleştirilmesi ve benzeri gibi görevlerin yapılacak olup, başvuruda bulunacak adayların en az meslek yüksek okulu ya da lisanstan mezun olmuş yahut öğrenciliği devam eden ancak devam zorunluluğunun bulunmaması istenmektedir.

Bankanın Çağrı Merkezi Biriminde istihdam edilecek bireylerin 30 ve üzeri yaşta olmaları istenmektedir. İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin İstanbul Güneşli’ye, Sivas’ta istihdam edilecek bireylerin ise belirtilen şubeye ulaşımlarında sıkıntı yaşamamaları istenmektedir. Sorumluluk bilinci yerinde olan, işine zamanında gidip gelebilen, aksaklık yaşamayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, aynı şekilde ekip çalışmalarına da uyum gösterebilecek, ekip çalışmalarında bankanın istediği başarıyı elde edip, sorumlulukları yerine getirebilecek adayların başvuru yapılması istenmektedir.

Adayları haftanın 5 iş gününde sabah saat 09.00 ile akşam saat 18.00 aralığında çalışacak olup, tüm başvuruda bulunacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da tecil ettirilmiş olması talep edilmektedir.

İnsan ilişki ve iletişimleri kuvvetli, başarılı, telefonda ikna yeteneği gelişmiş, kendine güvenen, satış yapılması kapsamında ise isteği olan adayların başvuruda bulunulması istenmektedir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743?

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-1427742?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.