Ana SayfaDiğer İş İlanlarıVodafone Kurumsal Müşteri Temsilcileri Alacak

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilcileri Alacak

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemiz de henüz yaygınlaşan Telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone; ses , mesajlaşma ve sabit iletişim gibi bir çok olanak ile hizmet sunmaktadır. Birçok ülkede faaliyet gösterenkurum mobil hizmet operasyonları ile büyük bir müşteri platformuna sahipdir. Kurum kaliteli hizmet adına çalışanlarının isteklerini de göz önünde bulundurarak mobil hizmet ağında büyük yatırımlar yapmıştır.

Vodafone sahip olduğu küresel tecrübeleri ile faaliyet gösterdiği alanda hızlı bir şekilde büyüme göstererek Dünya telekomünikasyon devi olarak gösterilmeye aday yapıya sahip olmaktadır. Dünya genelinde en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye’deki abonelerinin hizmetine sunmuş olan Vodafone; müşterilerine kapsamlı olarak kolaylık sağlamıştır. Ve bu doğrultuda gücünü personelinden alan Vodafone iş ilanları yayınlamaktadır.

Vodafone; Türkiye’nin doğrudan uluslararası yatırımı olarak ikinci büyük mobil şirketidir. Kurumsal sorumlulukları doğrultusunda verdiği hizmeti en üst kalitede tutmayı hedeflemiştir.

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilcisi olarak çalışmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adaylar iş ilanları ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vodafone iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için aranılan özellikler dikkate alınması istenmektedir. Mobil dünyayla ilgili gelişmeleri yakından takip eden, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen genç, dinamik ve analitik düşünceye sahip tüm adaylar başvuru yapmaları beklenmektedir. Başvuru yapacak adaylar Müşteri ilişkileri departmanında uzman olarak işe başlayacakalardır.

Başvuruda bulunan adaylar arasında değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirme sonucu adaylara bildirildikten sonra iş başı için gerekli görüşmeler yapılacaktır.

Vodafone Kurumsal Satış Temscilcisi pozisyonuna başvurmak ve diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/vodafone-telekomunikasyon-as/kurumsal-musteri-temsilcisi-is-ilani/623867

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.