Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilcileri Alacak

Ülkemiz de henüz yaygınlaşan Telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone; ses , mesajlaşma ve sabit iletişim gibi bir çok olanak ile hizmet sunmaktadır. Birçok ülkede faaliyet gösterenkurum mobil hizmet operasyonları ile büyük bir müşteri platformuna sahipdir. Kurum kaliteli hizmet adına çalışanlarının isteklerini de göz önünde bulundurarak mobil hizmet ağında büyük yatırımlar yapmıştır.

Vodafone sahip olduğu küresel tecrübeleri ile faaliyet gösterdiği alanda hızlı bir şekilde büyüme göstererek Dünya telekomünikasyon devi olarak gösterilmeye aday yapıya sahip olmaktadır. Dünya genelinde en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye’deki abonelerinin hizmetine sunmuş olan Vodafone; müşterilerine kapsamlı olarak kolaylık sağlamıştır. Ve bu doğrultuda gücünü personelinden alan Vodafone iş ilanları yayınlamaktadır.

Vodafone; Türkiye’nin doğrudan uluslararası yatırımı olarak ikinci büyük mobil şirketidir. Kurumsal sorumlulukları doğrultusunda verdiği hizmeti en üst kalitede tutmayı hedeflemiştir.

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilcisi olarak çalışmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adaylar iş ilanları ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vodafone iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için aranılan özellikler dikkate alınması istenmektedir. Mobil dünyayla ilgili gelişmeleri yakından takip eden, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen genç, dinamik ve analitik düşünceye sahip tüm adaylar başvuru yapmaları beklenmektedir. Başvuru yapacak adaylar Müşteri ilişkileri departmanında uzman olarak işe başlayacakalardır.

Başvuruda bulunan adaylar arasında değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirme sonucu adaylara bildirildikten sonra iş başı için gerekli görüşmeler yapılacaktır.

Vodafone Kurumsal Satış Temscilcisi pozisyonuna başvurmak ve diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/vodafone-telekomunikasyon-as/kurumsal-musteri-temsilcisi-is-ilani/623867

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.