Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamuya 33 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu!

Kamuya 33 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu!
K

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada kamu iş ilanları kapsamında 33 kişinin sözleşmeli kamu personeli olarak işe alınacağı bildirildi.

-

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada kamu iş ilanları kapsamında 33 kişinin sözleşmeli kamu personeli olarak işe alınacağı bildirildi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Personel Alımları

Üniversite’nin rektörlüğü iş ilanları kapsamında yaptığı açıklamada 657 sayılı Devlet memurları Kanunu’na uygun olarak 33 kişinin sözleşmeli olarak istihdam edileceğini, işe alınacak olan kişilerin diyetisyen, hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni olarak görev alacakları, 24 kişinin hemşire olarak, 4 kişinin sağlık teknisyeni olarak, 4 kişinin ebe olarak ve 1 kişinin de diyetisyen olarak istihdam edileceğini belirterek başvuru yapacak olan adaylarda aranan şartları da sıraladı. Buna göre adayların TC vatandaşı olması, kamu haklarından men edilmemiş olması, erkek adayların istenen askerlik şartlarını yerine getiriyor olması, hakkında yapılacak güvenlik araştırmasında herhangi bir sorunla karşılaşılmayacak olması, bir Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş almıyor olması, nöbet usulü çalışma şekline engel bir durumunun olmaması, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmeyecek olması gibi şartları yerine getirmeleri gerekiyor.

Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Başvuruları

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde belirtilen pozisyonlarda kariyer yapmak isteyen adayların başvuruları üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden alınacak olan başvuru formu, öğrenim belgesi, 2018 yılına ait KPSS sonuç belgesi, deneyim belgesi ile birlikte Manisa Celal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılacak olan başvuruların kabul edilmeyeceği Rektörlük tarafından belirtiliyor. Her bir aday sadece 1 pozisyon için başvuru yapabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?904c873f-3810-4f69-8452-516517a3b82b&kk=563

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol