Ana SayfaGündemÜniversite Öğrencilerinin En Çok Çalışmak İstedikleri Banka Açıklandı!

Üniversite Öğrencilerinin En Çok Çalışmak İstedikleri Banka Açıklandı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Realta Danışmanlık Şirketi 2017 En Gözde Şirketler Araştırması yaptı. Yapılan araştırmaya göre, üniversite öğrencilerinin istihdam için çok talep ettikleri banka QNB Finansbank oldu.

QNB Finansbank Açıkladı! 3. Kez Zirvedeyiz!

Yapılan araştırma kapsamında QNB Finansbank’tan açıklama geldi. Bankanın, yeni yetenekleri kazanması, yetenekli olan adayları daha ileri taşıması ve banka bünyesinde tutulması için sürdürülebilir gelişim içinde olduğu açıklandı. Realta Danışmanlık Şirketi’nin yaptığı araştırma kapsamında da üniversite öğrencilerinin en çok çalışmak istediği finans şirketleri arasında 3. Defa zirvede yer aldıkları açıklandı.

Yapılan aynı araştırma kapsamında 2014 ile 2015 yıllarında da 1.lik koltuğuna oturduklarını açıklayan QNB Finansbank, gençlerin iş dünyasına kazandırılması ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmalarına destek oldukları kariyer kulübü UP En Beğenilen Kariyer Etkinlikleri kategorisinde 1.lik elde ettiğini açıkladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, öğrencilerin kendi bankasını tercih etmesinde çok mutlu olduğunu, banka olarak aday aşamasındaki hedef kitleyi tanımaya çalıştıklarını, önceki dönemlerde elde ettikleri başarılarla da hedef kitleyi çok doğru anladıklarını, kendilerini de bir o kadar iyi tanıttıklarını görmüş olduklarını söyledi.

Üniversite öğrencilerinin kariyer tercihlerine yönelik araştırmalarda bulunan QNB Finansbank, yapılan araştırmanın sonuçlarına göre de üniversite ve sosyal medya faaliyetleri gerçekleştiriyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.