Ana SayfaGündemÜniversite Öğrencilerinin En Çok Çalışmak İstedikleri Banka Açıklandı!

Üniversite Öğrencilerinin En Çok Çalışmak İstedikleri Banka Açıklandı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Realta Danışmanlık Şirketi 2017 En Gözde Şirketler Araştırması yaptı. Yapılan araştırmaya göre, üniversite öğrencilerinin istihdam için çok talep ettikleri banka QNB Finansbank oldu.

QNB Finansbank Açıkladı! 3. Kez Zirvedeyiz!

Yapılan araştırma kapsamında QNB Finansbank’tan açıklama geldi. Bankanın, yeni yetenekleri kazanması, yetenekli olan adayları daha ileri taşıması ve banka bünyesinde tutulması için sürdürülebilir gelişim içinde olduğu açıklandı. Realta Danışmanlık Şirketi’nin yaptığı araştırma kapsamında da üniversite öğrencilerinin en çok çalışmak istediği finans şirketleri arasında 3. Defa zirvede yer aldıkları açıklandı.

Yapılan aynı araştırma kapsamında 2014 ile 2015 yıllarında da 1.lik koltuğuna oturduklarını açıklayan QNB Finansbank, gençlerin iş dünyasına kazandırılması ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmalarına destek oldukları kariyer kulübü UP En Beğenilen Kariyer Etkinlikleri kategorisinde 1.lik elde ettiğini açıkladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, öğrencilerin kendi bankasını tercih etmesinde çok mutlu olduğunu, banka olarak aday aşamasındaki hedef kitleyi tanımaya çalıştıklarını, önceki dönemlerde elde ettikleri başarılarla da hedef kitleyi çok doğru anladıklarını, kendilerini de bir o kadar iyi tanıttıklarını görmüş olduklarını söyledi.

Üniversite öğrencilerinin kariyer tercihlerine yönelik araştırmalarda bulunan QNB Finansbank, yapılan araştırmanın sonuçlarına göre de üniversite ve sosyal medya faaliyetleri gerçekleştiriyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.