Odeabank Konut Kredisi’nde Faizi Düşürdü: Kredinizi Hesaplamadan Evinizi Almayın!

0

Konut kredisi kampanyalarına Odeabank’tan yeni bir soluk geldi. Banka hem faizleri düşürdü, hem de kullanılabilecek kredi azami miktarını artırdı. Bu sayede müşteriler istedikleri evi alırken zorluk çekmeyecekler.

Daha önce 100.000 Türk Lirasından fazla konut kredisi kullandırmayan Odeabank, kredi üst limitini 300.000 Türk Lirasına artırma kararı aldı. Konut kredisi faiz oranlarını da aşağı yönlü revize eden banka; 100.000 Türk Lirasına kadar olan kredi taleplerinde müşterinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre aylık yüzde 0,89 faiz oranı sunmaktadır.

Azami Vade Süresi 120 Ay, Azami Tutar 300.000 Türk Lirası!

Odeabank, kendisinden konut kredisi kullanarak ev almak isteyen müşterileri için birkaç seçenek belirlemiş durumda. Müşterinin KKB notuna göre ilgili seçenek devreye sokulmaktadır. Kredi notu yüksek olan müşteriler için maksimum 60 ay vade ve 100.000 Türk Lirasına kadar aylık yüzde 0,89 faiz oranı sunulmaktadır. Kredi notu yüksek müşteriler 300.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanmak isterlerse 120 ay vadeye kadar aylık yüzde 0,95 oranından yararlanabilmektedirler.

KKB puanı nispeten düşük olan müşteriler 60 ay vade ve 100.000 Türk Lirasına kadar finansman desteği kullanmak istediklerinde aylık yüzde 0,99 oranından likidite sağlayabileceklerdir. Daha yüksek meblağda kredi talep eden müşteriler ise 300.000 Türk Lirasına kadar konut finansmanı desteğini 120 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,05 oranından kullanabileceklerdir.

Bütün vade seçeneklerinde banka tarafından müşterilere kredi tahsis ücreti yansıtılmaktadır. Bu ücret kullanılan kredi meblağının binde beşi oranında müşteriden tahsil edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın