Ana SayfaGündemVakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi’nde Masrafsız Seçenek de Mevcut!

Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi’nde Masrafsız Seçenek de Mevcut!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank yeni yıla özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Yeni yıla özel ihtiyaç kredisinin ardından şimdi de 0 km taşıt kredisi kampanyasını müşterinin hizmetine sunuyor. “Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi” kampanyası ile banka hem uygun faiz oranları hem de ödeme kolaylıkları sağlıyor.

Bankanın uyguladığı kampanya dahilinde masraflı ve masrafsız kredi olanağı bulunmaktadır. 0 km taşıt kredisinde uygulanan faiz oranı aylık 1,09’dan başlamakta ve kullanılan kredinin masraflı veya masrafsız olmasına göre farklılık arz etmektedir.

Masrafsız Seçenekte Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,11!

Söz konusu taşıt kredisi kapsamında masraflı kredi seçeneğinde aylık 1,09 faiz oranı uygulanırken, masrafsız kredi kullanmak isteyen müşteriler ise aylık 1,11 faiz oranından yararlanabilmektedir. Yeni yıla özel 0 km taşıt kredisinde uygulanan vade süresi azami 48 aydır.

Kredi geri ödemelerinde büyük kolaylık sağlayan Vakıfbank, aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 aylık dönemlerde ödemeli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli ödemeli seçenekleri sunmaktadır. Bu ödeme kolaylıklarından faydalanarak müşteri kendi gelir tablosuna göre ödeme planını oluşturabilmektedir. Banka kampanya dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriden kefil talep etmemekle birlikte hayat sigortası zorunluluğu da getirmemiştir. Vakıfbank söz konusu taşıt kredisi uyarınca fatura bedeli 50 bin Türk Lirası’nı aşan araçlarda, 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmın yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’sini finanse edebilmektedir.

Kampanya dahilinde masraflı kredi seçeneğinden yararlanarak 20 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri 48 ay vadede kredi ödemesini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,09 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda banka 100 Türk Lirası dosya masrafı talep edecek olup, müşteri aylık 563,70 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlayacaktır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.