Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi’nde Masrafsız Seçenek de Mevcut!

0

Vakıfbank yeni yıla özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Yeni yıla özel ihtiyaç kredisinin ardından şimdi de 0 km taşıt kredisi kampanyasını müşterinin hizmetine sunuyor. “Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi” kampanyası ile banka hem uygun faiz oranları hem de ödeme kolaylıkları sağlıyor.

Bankanın uyguladığı kampanya dahilinde masraflı ve masrafsız kredi olanağı bulunmaktadır. 0 km taşıt kredisinde uygulanan faiz oranı aylık 1,09’dan başlamakta ve kullanılan kredinin masraflı veya masrafsız olmasına göre farklılık arz etmektedir.

Masrafsız Seçenekte Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,11!

Söz konusu taşıt kredisi kapsamında masraflı kredi seçeneğinde aylık 1,09 faiz oranı uygulanırken, masrafsız kredi kullanmak isteyen müşteriler ise aylık 1,11 faiz oranından yararlanabilmektedir. Yeni yıla özel 0 km taşıt kredisinde uygulanan vade süresi azami 48 aydır.

Kredi geri ödemelerinde büyük kolaylık sağlayan Vakıfbank, aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 aylık dönemlerde ödemeli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli ödemeli seçenekleri sunmaktadır. Bu ödeme kolaylıklarından faydalanarak müşteri kendi gelir tablosuna göre ödeme planını oluşturabilmektedir. Banka kampanya dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriden kefil talep etmemekle birlikte hayat sigortası zorunluluğu da getirmemiştir. Vakıfbank söz konusu taşıt kredisi uyarınca fatura bedeli 50 bin Türk Lirası’nı aşan araçlarda, 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmın yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’sini finanse edebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Kampanya dahilinde masraflı kredi seçeneğinden yararlanarak 20 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri 48 ay vadede kredi ödemesini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,09 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda banka 100 Türk Lirası dosya masrafı talep edecek olup, müşteri aylık 563,70 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlayacaktır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın